Сезон для Книжкового клубу.

Перший рік наш книжковий клуб протримався дуже серйозно і цілий рік. Ми пройшли повне коло по учасникам і розібрали, щось, з десяток книжок. А потім довший час все не зросталось і ми відклали наш клуб до кращих часів. Поки мені не трапилась "Олівія Кіттерідж", спершу, як міні серіал HBO, а потім, звісно, як книга Елізабет Страут. Та ще й трапилась так, що поки я не перечитала всі її книги, які на той момент вже були перекладені, то не зупинилась і досі щось складно знайти заміну для продовження...
На клуб зібрались минулої неділі і вийшло дуже класне обговорення. Ще і тому, що всі ми різні, зі своїм досвідом, через призму якого пропускаємо те, що читаємо, зі своїми поглядами на життя, зі своїми запитаннями і відповіддями... :) Хтось, правда, тільки фільм подивився, але ми їм пробачили ;)

На той момент ми ще не знали про те, що є вже і український переклад, тому - маємо, що маємо.


Погода, також, не особливо сприяла тому, щоб ми зібрались, тому доїхали не всі, на жаль...
В еру інтернета значно простіше готуватись до книжкових клубів - завжди можна знайти вже готові питання для обговрення ;)
Смачненьке - це теж невід'ємна і надзвичайно важлива частина клубних зустрічей )) Яке ж обговорення книг без смачного!Пацани теж сказали, що книжка класна і страшенно захоплююча :)
2 коментарі:

  1. Наталочка у всіх фото так захоплено бере участь у дискусії :)
    А взагалі, дякую, Оксанко, що зберегла це у пості на пам'ять!

    ВідповістиВидалити

 

Instagram

About me

Оксана Тисовська
Привіт! Мене звати Оксана. Цей блог про мене, дорогих для мене людей, зенненхундів-сабакбарабак Марка і Ларса, лагідну хатинку і фотографію

Contacts

+38 050 3821085
springfrom@gmail.com